Bişektomi Nedir?   

Bişektomi Nedir?  

Güzellik kavramı, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Sosyal yaşantımızda, iş hayatımızda başarılı olup olmama durumumuz dahi güzellik kavramına bağlı olabilmektedir. Bu açıdan, estetik operasyonlarına olan ilginin de gittikçe artış göstermekte olduğunu biliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte estetik operayonlarındaki başarı da artış gösteriyor. Tabii ki medyada daha fazla yer alıyor, insanların da haberi olmaya başlıyor. Revizyon burun estetiği gibi sık tercih edilen estetik operasyonlarının yanı sıra farklı birtakım operasyonlardan da haberimiz oluyor.

Bişektomi kavramı da yine burun estetiği kadar göz önündedir. Son zamanlarda Türk Dizileri içerisinde yer almakta olan birçok ünlü simanın da bu operasyonu yaptırmış olduğunu biliyoruz. Bu durum da tabii ki insanların, özellikle daha çok kadınların ilgisini çekiyor. Bişektomi kavramını daha basit bir şekilde tanımlamak gerekirse, yanak inceltme olarak da açabiliriz. Yüzün hatlarını belirginleştiren, özellikle de elmacık kemiklerinin çok daha göz önünde olmasını sağlayan operayonlar arasındadır.

Kapalı burun estetiği gibi yaygın tercih edilmesi, ilginin gittikçe artmasına sebep olmaktadır. Fakat şunun da farkındayız ki, bişektomi ile kadınların yüzleri çok daha istedikleri bir görünüme kavuşmaktadır. Kolay da bir ameliyat olması, ayakta yapılabiliyor olması, başarı oranını artırmaktadır. 45 dakikalık bir operasyon uygulanır, kişi anında taburcu edilir. Riski son derece düşük olmakla birlikte başarı oranı ise yüksektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Termal Spa ile Yepyeni Bir Hayat

Termal Spa ile Yepyeni Bir Hayat

Güneş Lekeleri Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Güneş Lekeleri Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

İstanbul Protez Saç Uygulamalarında Oscar Hair Ünlülerin Tercihi Oluyor

İstanbul Protez Saç Uygulamalarında Oscar Hair Ünlülerin Tercihi Oluyor

En Ucuz Acuvue Oasys Lens Fiyatları

En Ucuz Acuvue Oasys Lens Fiyatları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir