Çatı Tabelaları 2021

Çatı Tabelaları 2021

Genellikle yüksek binaların üzerine monte edilerek firmanın fark edilmesini sağlayan bu tabela türü, diğer tabelalara göre daha büyük olarak yapılmaktadır. Hem tasarımı hem de ölçüleri büyük olduğundan binaların en tepesine monte edilen çatı tabelaları görkemli yapısı ve görünürlüğü açısından firmalara artı olarak geri dönmektedir. Binalar arasında kaybolmuş firmalar çoğunlukla bu tabelaları seçerek müşteriler tarafından fark edilmeyi amaçlarlar. Ancak, bu tabelalar gösterişli olduğu kadar tehlikede arz etmektedir.

Bunun nedeni ise, oldukça yüksekte oldukları için herhangi bir rüzgar veya başka bir etkene karşı kesinlikle dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Aksi halde birçok felakete sebebiyet verebilir. Bu yüzden montajı yapılırken çok dikkatli olmak ve montaj esnasından kesinlikle vinç bulunması gerekmektedir. Çatı tabelaları diğer tabelalara göre daha fazla tercih edilmektedir. İnsanların ilgisini çekmek için kesinlikle akıllıca bir yöntem olan bu tabelalar, ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir.

Tabelalar birçok çeşit olduğundan firmanın seçimine göre yapılmaktadır. Firma sahibi tabelanın nasıl olmasını isterse ona göre yapılır. Çatı üzeri saç tabela, led ışıklı çatı tabelası, led aydınlatmalı çatı tabelası, ışıksız çatı tabelası, saç kutu harf çatı tabelası, çatı üstü vinil germe tabela gibi pek çok çeşidi bulunmakta olup, istediğinizi seçerek yaptırabilirsiniz. Çatı tabelaları ile firmanı hem daha dikkat çekici olur, hem de firmanızın reklam tanıtımı en iyi şekilde yapılmış olur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tarafsız Banyo Modelleri

Tarafsız Banyo Modelleri

Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Konya’da İnşaat Sektörü

Konya’da İnşaat Sektörü

Bahçeşehir Ucuz Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Ucuz Evden Eve Taşıma

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir