Çatı Tabelaları 2020

Çatı Tabelaları 2020

Genellikle yüksek binaların üzerine monte edilerek firmanın fark edilmesini sağlayan bu tabela türü, diğer tabelalara göre daha büyük olarak yapılmaktadır. Hem tasarımı hem de ölçüleri büyük olduğundan binaların en tepesine monte edilen çatı tabelaları görkemli yapısı ve görünürlülüğü açısından firmalara artı olarak geri dönmektedir. Binalar arasında kaybolmuş firmalar çoğunlukla bu tabelaları seçerek müşteriler tarafından fark edilmeyi amaçlarlar. Ancak, bu tabelalar gösterişli olduğu kadar tehlikede arz etmektedir.

Bunun nedeni ise, oldukça yüksekte oldukları için herhangi bir rüzgar veya başka bir etkene karşı kesinlikle dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Aksi halde birçok felakete sebebiyet verebilir. Bu yüzden montajı yapılırken çok dikkatli olmak ve montaj esnasından kesinlikle vinç bulunması gerekmektedir. Çatı tabelaları diğer tabelalara göre daha fazla tercih edilmektedir. İnsanların ilgisini çekmek için kesinlikle akıllıca bir yöntem olan bu tabelalar, ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir.

Tabelalar birçok çeşit olduğundan firmanın seçimine gore yapılmaktadır. Firma sahibi tabelanın nasıl olmasını isterse ona gore yapılır. Çatı üzeri saç tabela, led ışıklı çatı tabelası, led aydınlatmalı çatı tabelası, ışıksız çatı tabelası, saç kutu harf çatı tabelası, çatı üstü vinil germe tabela gibi pek çok çeşidi bulunmakta olup, istediğinizi seçerek yaptırabilirsiniz. Çatı tabelaları ile firmanı hem daha dikkat çekici olur, hem de firmanızın reklam tanıtımı en iyi şekilde yapılmış olur.

Benzer Yazılar

Neden Bisiklet Kullanmalıyız?

Neden Bisiklet Kullanmalıyız?

Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Düğün Fotoğrafçısının Faydaları

Düğün Fotoğrafçısının Faydaları

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Yazıılım Programları & CRM

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Yazıılım Programları & CRM

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir