Konya’da İnşaat Sektörü

Konya’da İnşaat Sektörü

Kaliteli yaşamın mimarı, Enkay İnşaat, yeni doğan bir bebek misali ışıl projelerle şehre katmaya devam ediyor. Enkay İnşaat Şirket Yöneticileri Ali Doğan ve Durali Cömert ile şirketin kuruluşundan ve geleceğe yönelik projelerinin yanı sıra Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü enine boyuna değerlendirdik.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert, Enkay İnşaat’ın 2000 yılında kurulan şirketimiz için işimize dört elle sarılarak büyümek için doğru yolda, doğru adımlar attık. İşimizi severek yapıyoruz ve bu sayede daha da büyük işler başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak Sektörünü de değerlendiren Durali Cömert, “2019 yılı başları inşaat sektörü açısından iyiydi. Verimli güzel satışlarımız oldu ve güzel projeler ortaya çıkardık. 2019 yılında ülkemizde yaşananlar ile Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü belli bir süre tamamen durdu. Tek bir çivi bile çakamadık. Aslında tüm sektörlerde aynı durumu yaşadı. 2019 yılının aralık ayında Çin’de başlayan kısa sürede tüm dünyada etkisini sürdüren küresel koronavirüs (covid-19) salgını sektörlerimizi etkiledi. Önlemler ve kısıtlamalar hayatımızı durdurdu. Ancak inşaatlarımıza tüm önlemlerimizi alarak devam ettik. Bugünleri de kısa sürede atlatacağımıza inancımız tamdır. Umarız ki bir daha böyle şeyler yaşamayız. Enkay İnşaat olarak önümüzdeki yıllarda yeni umutlarla yeni projelerle girerek şehrimize dayanaklı yapılar ve yaşanabilir konutlar inşa etmeyi sürdüreceğiz. Durmadan yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tarafsız Banyo Modelleri

Tarafsız Banyo Modelleri

Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Bahçeşehir Ucuz Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Ucuz Evden Eve Taşıma

Youtube Fenomenlerinin Taktikleri

Youtube Fenomenlerinin Taktikleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir