Müşteri İlişkileri Yönetiminde Yazıılım Programları & CRM

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Yazıılım Programları & CRM

Dünyada teknoloji gelişmiş, alt yapılar kurulmuş, internet yaygınlaşmış ve her birey teknolojik cihazlara kavuşmuştur. Ancak burda en önemli işi yapan kişiler ve firmalarda yazılımcılar olmuştur. Dünyada büyüklük ve itibar olarak en saygın ve öncü firmalarından biri olan salesforce firması birçok alanda yaptığı yenilikler ile yazılım alanında adeta çığır açmıştır. Firmanın yaptığı bu yenilikler herkes tarafından fark edilmiş, ödüllendirilmiş ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

İlk olarak temelleri Amerika’da San Francisco eyaletinde Mark Benioff tarafından atılan firmanın binlerce çalışanı vardır. Profesyonel ve kurumsal bir ekip tarafından yönetilen firma ayrıca ülkemizde de salesforce Türkiye olarak pek çok firma ve kullanıcıya yazılım desteği sunmaktadır. Pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu alanlarda önemli kolaylıklar sunan lider yazılım firması Crm uygulaması ilede firmaların müşteri ilişkileri noktasında destek sağlamıştır. Firmalar bu programın avantajlarını kullanarak iş ilişkilerini, ortaklarla yürütülmesi gereken ilişkileri, çalışanların memnuniyeti değerlendirmelerini ve müşteri ilişkilerini Crm uygulaması sayesinde çok daha kolay, çok daha hızlı ve sonuç odaklı bir şekilde yapabilmektedirler. Firmanın dünyada on milyondan fazla kullanıcı olduğu tahmin ediliyor.

Firmanın en çok tercih edilen salesforce crm uygulaması basit bir kullanıma sahiptir. Öğrenimi ve iş hayatında uygulanması sade ve kolaydır. Bu uygulamaya bilgisayarlardan ve tabletlerden ulaşmak çok kolaydır. Bakalım gelecekte yazılım dünyasında, Salesforce daha hangi yenilikleri katacak.

Benzer Yazılar

Neden Bisiklet Kullanmalıyız?

Neden Bisiklet Kullanmalıyız?

Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Çatı Tabelaları 2020

Çatı Tabelaları 2020

Düğün Fotoğrafçısının Faydaları

Düğün Fotoğrafçısının Faydaları

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir