Fiziksel Mağaza Mı E-Ticaret Sitesi Mi?

Fiziksel Mağaza Mı E-Ticaret Sitesi Mi?

Düne kıyasla, internetin gelişimini ifade etmek güçleşiyor. Çünkü bu gelişim matematiksel bir artışı bünyesinde barındırmıyor. Logaritmik bir artış, gelişme bizleri karşılıyor. Her güne uyandığımızda, özellikle de satış-pazarlama gibi konularda internet aracının nasıl da güçlü bir araç halini almakta olduğunu görüyoruz, bizzat şahit oluyoruz. İnternetin bu tarz bir üstünlük kurma çabası sonrasında ise tabii ki fiziksel mağazaların işlevsellikleri gittikçe azalıyor. Hatta şunu söyleyebiliriz ki Kıbrıs web tasarım hizmetlerinden yararlanmayan, ticaretinin bir ayağını da internetten yürütmeyen her mağaza düne kıyasla daha az kazanıyor.

Birtakım araştırmalara göre, Türkiye’deki e-ticaret furyasının nasıl bir konuma gelmiş olduğunu gözlemleyebilmek çok daha kolay bir hal almıştır. Bugün istatistiklere baktığımızda, bizlere söylenen şey, %85’lik bir müşteri kesiminin (bu müşteri profilleri genel itibariyle 24-30 yaş arasındadır) bir şeyleri almadan evvel internete danışmakta olduğu, %65 oranındaki müşteri kitlesinin ise mutlaka internet üzerinden alışveriş yapmakta olduğudur. Bu istatistiklerin yarın, bugüne kıyasla; dünün bugüne kıyasla olan farkını referans alarak artacağını düşündüğümüzde, Lefkoşa web tasarım hizmetleri kaçınılmaz oluyor.

Bir işletme açmak, üretim yapmak ve satış yapmak istiyor olabilirsiniz. Üretim ve tüketim dünyasının hengamesi içerisinde bir köşe kapmanın kolay olacağını düşünüyorsunuz. Ancak unutmayınız ki rekabet dünyasının içerisine adım atmak üzeresiniz. Dolayısıyla da Kıbrıs yazılım firmalarından alacağınız e-ticaret sistemleri gibi internet ticaretini körükleyen hizmetleri talep etmeli, fiziksel mağaza yerine ilk başta internet dünyasının yoğun sirkülasyonunu avantaj haline getirmelisiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tek Tıkla Firma Ekle

Tek Tıkla Firma Ekle

Her Oyuna Özel Hile

Her Oyuna Özel Hile

Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Sayısının Önemi

Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Sayısının Önemi

Mp3 İndir Siteleri ve Genel Yaşam

Mp3 İndir Siteleri ve Genel Yaşam

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir